O mnie

W 2009 roku ukończyłam studia stacjonarne na kierunku Ogrodnictwo na Akademii Rolniczej w Szczecinie. Po ukończeniu studiów podjęłam półroczny staż w katedrze Ogrodnictwa, jako pracownik inżynieryjno-techniczny. W latach 2011 – 2013 studiowałam na kierunku Architektura krajobrazu w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. W 2013 roku rozpoczęłam pracę w Okręgowym Zarządzie Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie, na stanowisku instruktora ds. ogrodniczych. W 2015 roku ukończyłam szkolenie indywidualne w zakresie grafiki inżynierskiej w Zachodniopomorskim Centrum Informatyki w Szczecinie.

Uważam, że w kształtowaniu przestrzeni wokół nas – zarówno ogrodów jak i wnętrz – potrzebna jest tzw. „burza mózgów” w celu uzyskania jak najlepszych efektów końcowych, ponieważ „co dwie głowy to nie jedna”. Projektowanie, jak i wszelkie aranżacje rodzą się z otaczającej nas na co dzień przestrzeni, dlatego uważam, iż należy korzystać jak najrozsądniej z tego, co dała nam sama natura na przestrzeni lat i umiejętnie się do tego dostosować. A łączenie ze sobą poszczególnych stylów, daje nam w rezultacie – otoczenie pełne charakteru.

Firma powstała z pasji i ciekawości świata. Wszystko co robię, sprawia mi frajdę i umożliwia nabywanie doświadczenia, które zamierzam jak najlepiej wykorzystywać w swojej codziennej pracy, poprzez dalszy rozwój zawodowy i poszerzanie pasji ogrodniczej czy aranżacji wnętrz.  

Największą inspiracją są dla mnie Ludzie i ich pomysły! Dlatego chciałabym poznać Państwa oczekiwania i stworzyć taką przestrzeń, która sprawi, że poczujecie się w niej Państwo dobrze, swobodnie i komfortowo. Pomogę, doradzę, podzielę się wiedzą i doświadczeniem. Ponieważ tylko ogrody i wnętrza, tworzone wspólnie z Klientami, mogą być źródłem radości na długie lata…

Zapraszam do współpracy

Żaneta Wypiorczyk

Facebook